На Донеччині посилять контроль за порушниками заборони продажу алкогольних напоїв. Про це під час наради з керівниками громад області наголосив очільник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

«Стресова ситуація, у якій знаходиться нині кожен, хто перебуває на території області, вживанням алкоголю може бути лише загострена та посилена. Саме тому заборона на продаж спиртного має дотримуватися неухильно» – зазначив Павло Кириленко.

Голова обласної адміністрації поставив завдання перед керівниками громад у найкоротший термін відпрацювати усі торговельні точки, які були помічені у порушенні заборони.

Відтак, Олександр Гончаренко, Краматорський міський голова, оперативно відреагував на поставлене завдання. На своїй сторінці у ФБ він опублікував відео, як у місті боряться з алкоголем у воєнний час.

“Для особо відморожених: ще раз повториться – забетонуємо вхід до магазину. Друзі, алкоголем не заспокоїти нерви. Місто – прифронтове, тримайте голову холодною”, – зазначив Гончаренко під відео.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут