Росія готує в Маріуполі найбільшу підробку «свідчень свідків». Окупанти збирають у письмовій формі свідчення від місцевих мешканців, що залишились у місті, про те, що Маріуполь було знищено українськими військовими.

Про це повідомляє радник мера Петро Андрющенко.

Для проведення такої операції російські окупанти оголосили початок реєстрації на компенсацію за знищене житло та/або втрату члена родини. За житло – 500 тис. рублів (орієнтовно 6 тис. доларів США) , за загиблого члена родини – 3 млн. рублів. (орієнтовно 33 тис. доларів США).

“При поданні власноруч складеної письмової заяви маріупольці мають обов’язково зазначити, що майно «було знищено українськими військовими», а близьких «вбито українською армією». В разі відсутності/відмови такої позначки окупанти повідомляють, що ніяка компенсація проведене не буде. З урахування психологічного тиску та стану інформаційної блокади маріупольці в надії подають заяви з відповідними примітками”, – повідомляє радник мера Маріуполя.

У підсумку, росія отримує десятки тисяч власноруч складених письмових «свідчень» про «звірства української армії». Їх вони планують використати для впливу на міжнародну думку, у т.ч. з широким розголосом через пропагандистські медіа-канали, що продовжують свою діяльність на території країн ЄС.

“В реальності проведення подібної компенсації не можливо. Лише на виконання цих обіцянок маріупольцям росія має витратити не менш 2,5 млрд. доларів США. Що в поточному стані економіки росії неможливо”, – додає Андрющенко.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут