Чт. Бер 30th, 2023

Легкоатлетки Донеччини посіли призові місця на чемпіонаті Албанії, що відбувся 13 травня у місті Корче. Спортсменки показали свою мастерність у змаганнях зі штовхання ядра та метання молота.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту ДонОДА.

За даними відомства, Марія Ларіна здобула перше місце з результатом 13.40 метрів у жіночих змаганнях зі штовхання ядра вагою 4 кг. Спортсменка є ученицею Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, атлеткою Школи вищої спортивної майстерності.

Другою з особистим рекордом 12.26 м стала вихованка комплексної ДЮСШ м. Костянтинівка, спортсменка ШВСМ Марія Стрєлець.

За підсумками змагань з метання молота перше місце посіла Ганна Ткачова (ДОСФКСП ім. С.Бубки, ШВСМ), друге – Юлія Токарєва (ДОСФКСП ім. С.Бубки). Їх результати склали 55.30 м та 51.78 м відповідно.

“Через війну, розв’язану російським агресором в Україні, багато спортсменів вимушені були покинути свої домівки – всебічна підтримка у забезпеченні нових місць для їх тренувань надається як в інших регіонах нашої держави, так і за кордоном.

Албанія гостинно зустріла перспективних легкоатлеток Донецької області. Результатом їх плідної підготовки в безпечних комфортних умовах став успішний виступ на чемпіонаті країни”, – зазначають в Управлінні спорту.

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, аби дізнаватися актуальні новини Донеччини у своєму смартфоні!

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *