Ср. Бер 22nd, 2023

Отримати кошти для переселенців від Всесвітньої продовольчої програми ООН можна отримати на “Новій пошті”. Відтепер у відділеннях компанії є можливість отримати фінансову допомогу у три кроки.

Про нову послугу розповіли у пресслужбі “Нової пошти”.

Щоб отримати кошти, необхідно під час оформлення фінансової допомоги обрати спосіб отримання допомоги “Нова пошта”. Далі має прийти код від партнера ООН в Україні. З цим кодом потрібно:

  • прийти до відділення;
  • сказати оператору, що потрібно отримати переказ від Western Union;
  • назвати цей код;
  • показати документ, що посвідчує особу.

А з питаннями щодо нарахування грошової допомоги можна звертатися на гарячу лінію Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні за телефоном 080030771.

Нагадаємо, Кабмін затвердив постанову про додаткові виплати ВПО у рамках спільного проєкту з Всесвітньою продовольчою програмою ООН.

“Виплата допомоги в рамках реалізації проєкту здійснюється додатково без подання окремого звернення внутрішньо переміщеною особою на підставі відомостей, що містяться в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб, незалежно від отримання особою інших видів допомоги, зокрема виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам”, – йдеться у документі.

Виплата допомоги здійснюється в розмірі 2220 гривень на кожного члена домогосподарства на місяць, але не більш як для трьох осіб. Гроші даватимуть щомісяця протягом трьох місяців через систему Міжнародних грошових переказів Western Union на території України.

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, аби дізнаватися актуальні новини Донеччини у своєму смартфоні!

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *