Чт. Бер 30th, 2023

Сто маріупольських вчителів отримають ноутбуки за волонтерською програмою. Безкоштовні прилади з необхідним програмним забезпеченням зможуть безкоштовно отримати освітяни, які після початку повномасштабної агресії рф виїхали з тимчасово окупованого Маріуполя на підконтрольну Україні територію.

Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Перша партія з 50 ноутбуків вже готується до відправлення на Львівщину, Тернопільщину, Хмельниччину, Київщину, Івано-Франківщину, Сумщину. Саме в цих областях вчителі з Маріуполя знайшли собі прихисток від війни.

“Завдяки волонтерській ініціативі «Допомога вчителям Маріуполя» 100 маріупольських освітян зможуть безкоштовно отримати нові ноутбуки з необхідним для роботи програмним забезпеченням від «Microsoft-Україна» та освітнім контентом групи компаній «Розумники». Вдячний за цю ініціативу випускникам Маріупольського технічного ліцею, які стануть прикладом для охочих підтримати українську освіту”, – зазначив Сергій Шкарлет.

Зазначимо, що волонтерську ініціативу “Допомога вчителям Маріуполя” створила група випускників Маріупольського технічного ліцею. Волонтери мають на меті допомогти вчителям Маріуполя, які були вимушені виїхати з міста внаслідок російської агресії на території України.

Якщо у вас є бажання допомогти тим, хто навчав вас, хто став вчителем і другом для ваших дітей, – переходьте на сайт волонтерської ініціативи. Тут є дуже зручні форми, щоб надати допомогу.

Якщо ви вчитель – перейдіть за посиланням тут, заповніть форму, і вам обов’язково допоможуть.

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, аби дізнаватися актуальні новини Донеччини у своєму смартфоні!

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *