Ср. Бер 22nd, 2023

В Україні не зафіксовано жодного випадку чи підозри на холеру. Про це інформує Міністерство охорони здоров’я, спростовуючи чутки про наближення спалаху даної інфекції.

Соціальними мережами поширюється інформації про начебто спалах холери в Україні. Водночас, за даними МОЗ, протягом моніторингу не було зафіксовано випадків навіть із підозрою на холеру.

“МОЗ вкотре нагадує: в Україні наявна достатня матеріально-технічна, організаційна та юридична база для реагування на випадки чи підозру на холеру. Абсолютно усі випадки, де б можна було запідозрити холеру, проходять через систему центрів контролю та профілактики хвороб”, – зазначають у прес-службі відомства.

Окрім цього, у повідомленні додається, що літо – сприятлива пора року для багатьох інфекцій. Тому варто обов’язково дотримуватись базових правил особистої гігієни, використовувати безпечну воду, ретельно обробляти їжу тощо.

  • Рекомендуємо до перегляду: Про діяльність лікарень на Донеччині, наявність ліків, COVID-19 під час війни – Володимир Колесник

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, аби дізнаватися актуальні новини Донеччини у своєму смартфоні!

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *