Чт. Бер 30th, 2023

Андрій Трусов з Миколаївки здобув 6 нагород на чемпіонаті світу з параплавання. Спортсмен представляв на змаганнях місто Слов’янськ і встановив 2 рекорди.

22-річний майстер спорту України міжнародного класу увійшов до числа кращих серед плавців з ураженнями опорно-рухового апарату та приніс найбільшу кількість медалей до скарбнички збірної України.

Трусов здобув «золото» на 100-метрівці на спині з результатом 1 хвилина 09.46 секунд, на 50-метрівці батерфляй (29.28 – рекорд змагань), на 50-метрівці вільним стилем (27.57), на 100-метрівці вільним стилем (1:00.38 – рекорд змагань), а також «бронзу» на дистанціях 200 м комплексним плаванням (2:32.56) і 400 м вільним стилем (4:43.44).

Спортсмен є вихованцем заслуженого тренера України, тренера-викладача Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю Андрія Казначеєва.

Загалом, паралімпійська збірна України посіла п’яте командне місце, маючи в активі 36 медалей (13 золотих, 10 срібних та 13 бронзових).

Також інші спортсмени з Донеччини показали гідні результати на чемпіонаті:

  • Василь Крайник із Маріуполя став четвертим на 100-метрівці на спині, шостим у комплексному плавання на 200 м та дев’ятим на 100-метрівці брасом;
  • Віктор Смирнов зі Слов’янська показав п’ятий час у запливі на 100 м на спині;
  • Дебютант міжнародних змагань Ігор Німченко (м. Слов’янськ) посів 11 місце на 100-метрівці брасом і 13 місце в комплексному плаванні на 200 м (обидва представляють Слов’янськ).

Світова першість з плавання відбулася 12-18 червня в португальській Мадейрі серед 509 спортсменів з інвалідністю із 60 країн.

“Відзначимо, що через російську збройну агресію проти України наша національна команда мала значні складнощі в підготовці. Але попри все гідно представити рідну країну на міжнародному рівні змогли 23 спортсмени з інвалідністю із Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Полтавської, Харківської, Херсонської областей та міста Київ”, – повідомляють в Управлінні фізичної культури та спорту Донецької ОВА.

Нагадаємо, спортсмени з Дружківки здобули золоту та срібну медалі на Міжнародному турнірі з тхеквондо. Брати з Донеччини виступали в складі збірної України.

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, аби дізнаватися актуальні новини Донеччини у своєму смартфоні!

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *