Чт. Бер 30th, 2023

Навчальний рік в українських школах і ліцеях розпочнеться 1 вересня, закінчиться 30 червня. Університети почнуть заняття зі студентами 2-5 курсів 15 серпня.

За рекомендацією Уряду, більшість українських шкіл розпочне навчальний рік з 1 вересня, а закінчить його 30 червня. Про це йдеться у постанові Кабміну «Про початок навчального року під час дії воєнного стану в Україні».

Згідно з документом, навчальний рік триватиме з 1 вересня 2022 року по 30 червня 2023 року. Окрім того, освітній процес в університетах рекомендують почати з 15 серпня, за винятком перших курсів. Там, де це можливо, заняття проводитимуться очно.

У більш небезпечних регіонах збережеться онлайн-формат.

“Навчальний рік розпочнеться 1 вересня в очному режимі. Питання складне, адже пов’язано з безпекою наших дітей. Безпекова ситуація в країні різна, і вже зараз зрозуміло, що на прифронтових територіях повернутися до очного навчання неможливо, а тому там продовжиться онлайн-формат. Так само як і на окупованих територіях”, — зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

При цьому, органи місцевого самоврядування повинні організувати регулярні навчання з евакуації учнів до сховищ та уроки безпеки, а також візуалізацію шляху до безпечних місць в усіх закладах освіти. У сховищах мають бути всі умови для перебування та навчання, а в кожному освітньому закладі має бути тривожна кнопка на випадок надзвичайної ситуації.

“ДСНС має найближчим часом завершити розробку типових протоколів безпеки, а далі військові адміністрації мають затвердити на їх основі індивідуальні протоколи безпеки для кожного закладу освіти та ознайомити з ними учнів та батьків”, — підсумував Шмигаль.

Нагадаємо, МОН запустило телефонну лінію для консультацій вступників-2022.

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, аби дізнаватися актуальні новини Донеччини у своєму смартфоні!

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *