Пт. Чер 9th, 2023

Спортсмени зі Слов’янська здобули низку нагород на чемпіонаті з триатлону. Змагання відбувалися в Болгарії за програмою акватлон, що передбачає поєднання бігу та плавання.

11 триатлетів є вихованцями Школи вищої спортивної майстерності та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки.

Про це повідомляють в Управлінні фізичної культури та спорту Донецької ОВА.

Серед жінок на першу й другу сходинки п’єдесталу пошани піднялися відповідно Маргарита Крилова та Варвара Мухіна, четвертою стала Вероніка Горобець. Серед чоловіків перше місце посів Мирон Бойко, третє – Іван Шевченко, четверте – Максим Стародубцев.

Змагання юніорок виграла Олександра Заровна, другий результат серед юніорів показав Іван Ткаченко.

Серед кадетів переміг Захар Цівковський, четвертим був Данило Драгулян. Змагання юнаків на третій сходинці завершив Олександр Потрубач.

Спортсмени тренуються під керівництвом Георгія і Ольги Драгулян у болгарському місті Варна.

“Наступними стартами, де триатлети Донеччини також прагнутимуть гідно представити Україну, стануть відкритий чемпіонат Болгарії в олімпійській дисципліні естафета-мікст та чемпіонат Болгарії на спринтерській дистанції, що пройдуть 2-3 липня в місті Бяла”, – зазначають у повідомленні.

Нагадаємо, 79 спортсменів та 30 тренерів Донеччини вже отримали обласні стипендії за досягнення в спорті. Начальник Донецької ОВА Павло Кириленко повідомив, що виплати у розмірі від 2 до 6 прожиткових мінімумів виплачуватимуться щомісяця з червня до кінця цього року.

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, аби дізнаватися актуальні новини Донеччини у своєму смартфоні!

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *