Чт. Лют 9th, 2023

Передав гуманітарну допомогу та перевірив роботу закладу в умовах воєнного стану. Командувач об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав національну дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит» у Києві.

Зокрема, Наєв зустрівся із генеральним директором лікарні Володимиром Жовніром. Візит командувача був і до нового лікувально-діагностичного корпусу.

“Від початку війни лікарня стала госпіталем і для дітей, і для дорослих. Робота не зупинялася ні на хвилину навіть коли на околицях міста відбувалися активні бойові дії, а навколо медичного закладу були обстріли”, – зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач передав дитячій лікарні гуманітарну допомогу, що складалася з сучасних кондиціонерів, медичного приладдя, одягу та солодощів.

Захід відбувся у межах національного мистецького проєкту «ARTПЕРЕМОГА», керівником якого є офіцер Командування об’єднаних сил ЗСУ, письменник Борис Кутовий, а художнім куратором – театральний діяч, режисер-постановник Максим Добролюбов.

Рекомендуємо до перегляду: В Ужгороді відбулася виставка донецького фотографа Сергія Ваганова, яка має назву “Літопис російсько-української війни”

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, аби дізнаватися актуальні новини Донеччини у своєму смартфоні!

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *