Нд. Лют 5th, 2023

Опалювальний сезон на Донеччині під загрозою. У зв’язку з бойовими діями в області з кінця травня відсутнє газопостачання. Постійні обстріли з боку окупанта унеможливлюють швидке відновлення постачання синього палива у будівлі. 

Напередодні начальник Донецької ОВА Павло Кириленко зазначав, що на опалювальний сезон 2022-2023 необхідно розраховувати лише на обігрів приміщень твердим паливом та електрикою.

Через це, необхідно підготувати інженерні системи в багатоквартирних і приватних оселях до зимового періоду та виконати наступні заходи:

1. За наявності автономного опалення – повністю злити воду із системи;

2. В квартирах з централізованим опаленням відкрити всю запірну арматуру на мережах централізованого опалення та опалювальних приладах;

3. Злити воду із електричних водонагрівачів (бойлерів), відключити їх від системи електропостачання та водопостачання;

4. Перекрити квартирну систему водопостачання, злити залишки води, у тому числі із зливного бачка, в унітаз залити антифриз або сольовий розчин із розрахунку: 100 гр. солі на 100 гр. води;

5. Відключити загальний вимикач подачі електроенергії на квартиру;

6. Перекрити вентиль газопостачання у квартирі;

7. Закрити вікна, кватирки та двері.

Зазначимо, що місцева та обласна влада закликає на евакуації цивільного населення. Для цього з Покровська курсує безкоштовний потяг до Львова через Дніпро. Відправлення щоденно о 16:30.

Рекомендуємо до перегляду:

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, аби дізнаватися актуальні новини Донеччини у своєму смартфоні!

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *