Чт. Бер 30th, 2023

Ми «за» евакуацію. Директор однієї зі Слов’янських шкіл розповів, чому і як вивіз працівників та родину.

Нагадаємо, що нині триває обов’язкова евакуація з Донецької області. Для цього безкоштовно курсує потяг до Кіровоградської області.

“По-перше, це збереження життя працівників. Це дуже небезпечно перебувати у місті, яке постійно бомбардується з різних видів зброї. Тут і ракети прилітали, і літаками бомбили, і артилерія вже от почала. На жаль, маємо приклади, коли люди гинули і калічилися”, – говорить Анатолій Погорєлов, директор опорного закладу освіти №13 у м. Слов’янськ.

Чоловік, пробувши під обстрілами кілька тижнів у Слов’янську, закликає мешканців евакуаюватися попри все.

“Води немає, газу не буде, опалення, електрика – день через день. Тобто яким чином можна працювати там, де йде мова про виживання, не про роботу і не про нормальне життя. Хоча дехто і вважає, що не впорається не вистачить грошей, але треба зробити цей крок”, – наголосив Анатолій.

Зазначимо, що до настання холодів з Донеччини потрібно евакуювати понад 200 тисяч цивільного населення. Уряд закликав людей залишити свої домівки, оскільки вздовж лінії фронту населені пункти залишились без світла, води і газу. Для цього зазадлегідь підготували евакуйованим місця у більш безпечних регіонах країни.

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, аби дізнаватися актуальні новини Донеччини у своєму смартфоні!

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *