Нд. Лют 5th, 2023

7 вересня — День української військової розвідки. Цього дня 1992 року Президент видав Указ про створення розвідувального органу при Міноборони.

Повномасштабна війна, що розв’язала росія на території України, показала, якою важливою та ефективною є українська військова розвідка.

Завдяки роботі розвідників і здобутій ними інформації рятуються життя людей, військові перешкоджають трагедіям й небезпечним злочинам.

З нагоди 30-річчя розвідки України до службовців звернувся Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій НАЄВ:

“Професійний обов’язок розвідника – домогтися повноти картини, отримати об’єктивні і достовірні відомості про минуле та добути оперативну інформацію сьогодення, співставити розрізнені факти та доповісти по команді. Існує твердження, що розвідка існувала завжди, або майже завжди. І у цьому є доля істини. Інформація, безумовно, коштує занадто дорого. А здобути її з часом стає все важче і важче. Саме тому Ваша роль у підтриманні обороноздатності України піднімається на найвищий рівень професійної майстерності.

З професійним святом Вас, бойові побратими!
Слава Україні! Разом переможемо!”

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, аби дізнаватися актуальні новини Донеччини у своєму смартфоні!

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *