Чт. Лют 9th, 2023

Через портал і застосунок Дія українці подали понад 256 тисяч заяв про пошкоджене майно. Проте ця цифра не є остаточною, оскільки не враховує пошкоджену інфраструктуру та промислові об’єкти.

Про те, як подати заяву про пошкоджене житло та чому це варто зробити вже зараз телеканалу Донеччина TV розповів юрист благодійного фонду «Право на захист».

“Якщо людина не є користувачем додатку Дія. Це не є обов’язковою процедурою саме через Дію. Вона може звернутися або до нотаріусів, або до ЦНАПу з письмовою заявою, такою ж самою як і в Дії. Тобто де необхідно зазначити свої дані, дані об’єкту майна, як було зруйновано, надати документи щодо права власності на це майно і зареєструватися. Тобто нема різниці: чи це буде у письмовому вигляді, чи це буде через Дію”, – зазначив експерт.

Нагадаємо, Кіровоградщина продовжує зустрічати переселенців з Донецької області. Громади області зустрічають переселенців гостинно. Їх забезпечують тимчасовим житлом, медичною допомогою, за потреби допомагають швидко відновити документи.

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, аби дізнаватися актуальні новини Донеччини у своєму смартфоні!

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *