Чт. Лют 9th, 2023

П’ятдесят медичних рейсів з Донеччини здійснила Укрзалізниця за півроку. Спеціально обладнаними вагонами евакуювали з-під лінії вогню до двох тисяч поранених, хворих, вагітних та дітей з особливими потребами.

Медпоїзди були вперше запущені на початку березня за сприяння міжнародної організації «Лікарі без кордонів» та Міністерства охорони здоров’я України.

Про це повідомляє Укрзалізниця.

Вагони оснащені дефібриляторами, УЗД та іншою сучасною апаратурою, а також мають повноцінні палати і повний спектр необхідних медикаментів.

Зазначимо, «Лікарі без кордонів» Medecins Sans Frontieres (MSF) – це незалежна міжнародна гуманітарна організація, що об’єднує людей, які прагнуть підтримувати інших у кризових ситуаціях, та надає допомогу в більш ніж 60 країнах світу.

За допомогою Укрзалізниці триває обов’язкова евакуація населення з Донеччини. За даними начальника Донецької ОВА Павла Кириленка, з території області до Кіровоградщини евакуйовано понад 15 тисяч людей.

  • Для виїзду з усіх громад Донецької області слід звертатись за номером 098-890-33-18.
  • Для евакуації тяжко хворих та осіб з інвалідністю – за номерами 099-710-48-72 та 096-108-52-24.
  • Також можна звернутись до співробітників поліції, що несуть службу у вашому населеному пункті, або на лінію 102.

Про права та потреби ВПО для телеканалу Донеччина ТВ повідомив Максим Ткач, керівник Регіонального офісу “U-LEAD з Європою” у Донецькій області.

Рекомендуємо до перегляду цикл сюжетів про переселенців з Донеччини, які розпочали або продовжили свою справу після евакуації:

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, аби дізнаватися актуальні новини Донеччини у своєму смартфоні!

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *