Нд. Лют 5th, 2023

Бабуся з Маріуполя, яку примусово вивезли до рф, повернулася в Україну. 84-річна мешканка Маріуполя Жанна Мілащенко з дочкою намагалася виїхати з блокадного міста в Україну через росію.

Історію жінки оприлюднило Мінреінтеграції України.

На кордоні у бабусі відібрали всі документи та примусово відправили до розподільчого табору в Таганрозі. Її дочці дивом вдалося зберегти свої документи, тож згодом вона змогла виїхати з росії.

Літню жінку російські прикордонники без паспорта не випускали. Їй вдалося виїхати до родичів у Крим, де Жанна Миколаївна та зробила фото із плакатом-проханням про допомогу.

Знімок побачили представники Мінреінтеграції та прийшли на допомогу. Було задіяно все: від МЗС до волонтерів. Нарешті Жанна Миколаївна змогла повернутися на Батьківщину до рідних.

У Мінреінтеграції зазначили, якщо ви потрапили в схожу ситуацію або потребуєте допомоги, телефонуйте на гарячу лінію за номером: (096) 078-84-33 або звертайтеся до консульства України у тій державі, де перебуваєте.

Нагадаємо, з території Донецької області триває обов’язкова евакуація цивільного населення. Влада неодноразово закликає людей виїхати до більш безпечних регіонів через постійні обстріли російських військ, внаслідок яких щоденно гинуть та зазнають поранень цивільні.

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, аби дізнаватися актуальні новини Донеччини у своєму смартфоні!

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *