Вт. Січ 31st, 2023

Соціальні виплати на 52 млн гривень отримали переселенці на вокзалах. Таку цифру називає Укрзалізниця за період дії держпрограми.

ВПО можуть оформити соцвиплати в евакуаційних поїздах. Такою послугою скористалися і вже отримали допомогу понад 25 тисяч осіб.

Виплати проводить Укрпошта безпосередньо на вокзалах.

Українцям, які евакуюються з районів проведення бойових дій, держава надає одноразову допомогу в розмірі 3 тис. грн на кожну дитину чи людину з інвалідністю, а також 2 тис. грн на кожну людину від 18 років.

Відомості формують залізничники безпосередньо під час руху евакуаційних потягів.

Ці дані передаються працівникам Укрпошти, які до моменту прибуття евакуаційного потяга до вокзалу міста призначення організовують усе необхідне, щоб люди одразу після виходу з потяга могли отримати кошти.

“Наразі евакуація продовжується з Донбасу, а для жителів Криму та окупованих південних регіонів — із Запоріжжя та Кривого Рогу”, – наголошують у відомстві.

Нагадаємо, що Донецька область вперше готується до зими без газопостачання, на яку розрахована вся система теплопостачання. Чи буде газ та як пережити опалюваний сезон – розповів начальник Донецької ОВА Павло Кириленко.

Через постійні обстріли російських військ, внаслідок яких щоденно гинуть та зазнають поранень цивільні, влада неодноразово закликає людей виїхати до більш безпечних регіонів.

Про свій шлях евакуації з Бахмуту та прийом в Олександрії розповіла пенсіонерка Ірина.

Рекомендуємо до перегляду цикл сюжетів про переселенців з Донеччини, які розпочали або продовжили свою справу після евакуації:

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, аби дізнаватися актуальні новини Донеччини у своєму смартфоні!

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *