Вт. Бер 21st, 2023

Збитків на понад 26 млрд $ завдала рф Донецькій області. Чверть усіх втрат, завданих Україні за час повномасштабного вторгнення, припадає саме на Донеччину. Таку суму станом на 1 червня оприлюднив очільник обласної адміністрації Павло Кириленко.

Найбільше від російського вторгнення постраждав житловий фонд (40% від загального обсягу руйнації), транспорт (31%), торгівля і промисловість (10%).

Станом на 3 жовтня в області пошкоджено щонайменше 79404 об’єкти інфраструктури.

Проте, окрім прямих збитків, є ще непрямі, пов’язані із порушенням економічних і виробничих ланцюгів, іміджевими втратами додатковими витратами на війну тощо. Тому остаточна цифра перевищуватиме 26 мільярдів.

“Говорити про остаточні цифри ще занадто рано, адже війна триває. Росія щодня продовжує нищити інфраструктуру області, а обсяги руйнувань у тимчасово окупованих містах підрахувати взагалі неможливо. Ми використаємо всі законні шляхи для стягнення репарацій з російської федерації чи її правонаступниць. Для цього ретельно документуємо кожен їхній удар по нашій інфраструктурі”, – наголосив начальник Донецької ОВА.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *