Чт. Чер 1st, 2023

Сьогодні перший рейс резиденції Святого Миколая прибув на Донеччину. Святковий потяг зустрічали дітлахи у Слов’янську та Краматорську. Окрім подарунків, Святий Миколай і його помічники представили театралізоване дійство, яке відбувалося прямо на імпровізованій сцені у спеціально облаштованому вагоні.

«Свято відбудеться за графіком», – вирішили дорослі, і, завдяки взаємодії «Укрзалізниці», військових адміністрацій та ЮНІСЕФ, вирушили на схід.

Цей потяг везе надію, радість і дитинство у регіони, які найбільше постраждали від війни. Діти, що мешкають у цих районах, чи не найбільше чекають на диво. Понад 30 000 маленьких жителів деокупованих і прифронтових населених пунктів отримають портфелі ЮНІСЕФ зі шкільним приладдям, і разом із тим – можливість продовжувати навчатися і вірити у краще.

Прибуття Потягу Святого Миколая на Донеччину стало продовженням Марафону добрих справ, що стартував у Києві й був організований Донецькою обласною військовою адміністрацією. Святковий захід відвідали близько тисячі дітлахів з Краматорська, Слов’янська, Маріуполя, Дружківки, Авдіївки, Курахового та інших міст Донеччини.

«Дякую всім, хто навіть у найскладніших умовах знаходить можливості створити дітям свято!» – зазначив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *