Ср. Лют 1st, 2023

Пошкодження магістрального газогону на Харківщині призвело до вимушеного аварійного відключення котелень, які працюють на газу по всій Донецькій області.

Начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив, що на даний час усі котельні, які працюють на газу, призупинили свою роботу. Наразі споживання газу в області відбувається тільки приватними споживачами. Вже сформовані ремонтні бригади для термінового виявлення й обстеження аварійної ділянки та проведення відновлювальних робіт.

«Як швидко вдасться ремонтникам відновити роботу газогону, залежатиме від характеру пошкодження та його масштабу», – зазначив Кириленко, наголосивши, що про перебіг робіт, запуск котелень та відновлення газо- і теплопостачання на території області повідомлятимуть додатково.

Зважаючи на критичну ситуацію, «Донецькоблгаз» звернувся до споживачів з проханням знизити споживання газу у власних помешканнях.

У відомстві підкреслили, що економія є вимушеною. Повна зупинка газопостачання може сильно ускладнити процес повторного запуску системи.

«Слідкуйте за офіційними повідомленнями. Разом до перемоги!», – наголошують газовики.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *