Чт. Бер 23rd, 2023

Під час відвідання у воєнному шпиталі поранених захисників Донецького напряму командувач Об’єднаних Сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв ознайомився з умовами лікування військовослужбовців. У травматологічному відділенні медики розповіли командувачу про характер травм, яких зазнали військовослужбовці, перебіг лікування та терміни одужання.

Генерал-лейтенант поспілкувався з пораненими воїнами та вручив їм відомчі відзнаки за мужність та самовідданість Батьківщині «За службу та звитягу».

Серед нагороджених військовослужбовець Богдан Крилов, який в Маріуполі потрапив у російський полон і провів там вісім місяців.

Доброволець Петро Шиленко, який служив на сході України, де й отримав поранення.

Віталій Шумей, який у серпні минулого року отримав поранення під Авдіївкою. Понад п’ять місяців чоловік прикутий до ліжка. Весь цей час разом із ним батько, який і отримав синову відзнаку.

За словами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, обов’язок будь-якого командира – піклуватися про своїх підлеглих. Це ж стосується бойових побратимів, які отримали поранення або бойові травми і перебувають на лікуванні у військових госпіталях.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *