Чт. Бер 23rd, 2023

ПриватБанк розпочинає виплати фінансової допомоги українцям, що постраждали від війни, від чеської гуманітарної організації «Людина в біді». Про це йдеться у Телеграмі ПриватБанку.


Програма багатоцільової грошової допомоги охоплює такі категорії громадян:

⚡️вимушено переміщені особи з зони бойових дій;

⚡️особи, які втратили або у яких пошкоджено житло;

⚡️особи, які проживають поблизу лінії фронту;

⚡️особи, які надають прихисток для ВПО.

Сума допомоги складає 2220 гривень на одну особу і надаватиметься одним траншем протягом трьох місяців до липня 2023 року. Виплата допомоги буде здійснюватися на банківську картку, що зареєстрована в Мінсоцполітики через платіжну систему PrivatMoney.

Якщо немає зареєстрованої банківської картки або не вірно вказано реквізити, клієнт отримує смс повідомлення з контрольним номером переказу PrivatMoney. Допомогу через платіжну систему PrivatMoney з контрольним номером можна отримати в Приват24, ТСО, банкоматі у відділенні ПриватБанку чи за телефоном: 3700 – на картку ПриватБанку.

За додатковими питаннями щодо програми можна  зателефонувати на «гарячу лінію»  організації «Людина в біді»: 0 800 210 174,  або написати на електронну пошту: hotline.ukr@peopleinneed.net.

Нагадаємо, чеська гуманітарна організація «Людина в біді» (People in Need) почала свою роботу в Україні у 2003 році та розгорнула проєкти у 23 областях України з початком повномасштабного вторгнення у лютому 2022. «Людина в біді» допомагає постраждалим від війни, надаючи необхідні продовольчі та промислові товари, засоби гігієни, допомагає у відновленні житла, надає психосоціальну підтримку, грошову допомогу тощо.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *