Пт. Бер 24th, 2023
На півночі Рівненщини проведено тактико-спеціальне навчання Сил оборони України. Про це повідомляє Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.
За тренуваннями сил і засобів, які здійснюють охорону та оборону важливого об’єкта критичної енергетичної інфраструктури, спостерігав командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Як повідомив командувач, у тренуванні були задіяні сили й засоби ЗС України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Служби безпеки та Національної поліції.
– Координація взаємодії даних сил є дуже важливою. У будь-який час, у випадку зростання рівня воєнної загрози, вони мають бути готові на відмінно відпрацювати дії за призначенням, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
За словами командувача, на даний момент загроза з півночі проти України є дуже низькою, але Сили оборони використовують цей час для більш якісної та інтенсивної підготовки всіх сил та засобів.
– Навченість особового складу є дуже важливим елементом готовності нашої оборони. Тож таким чином ми підвищуємо наші обороні спроможності. Тренування засвідчило як те, що сили готові до дій, так і те – над чим необхідно попрацювати в подальшому. Цей процес безперервний й триває, допоки сили і засоби не будуть готові діяти автоматично, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Разом переможемо!

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *