Пт. Бер 24th, 2023

10 тисяч примірників отримала Донеччина у Міжнародний день дарування книг. Сертифікат на літературу  передали представники Державного комітету телебачення та радіомовлення України в межах  благодійної акції “Українським дітям – українську книгу”. Серед подарованого – навчальна та художня література.

Акт дарування відбувся в культурному хабі “Донеччина” під час “круглого столу”. Примірники невдовзі передадуть усім гумантірним хабам в регіонах країни, де мешкають вимушені біженці з Донецької області. Література поповнить книжкові полиці цих центрів, де для любителів читання запроводять буккросинг. Крім того, під час заходу її учасники влаштували міжрегіональний  “круглий стіл” на тему: “Благодійність як джерело підтримки бібліотек під час війни.”

Для ширшого кола спілкування влаштували он-лайн конференцію  з бібліотекарями семи областей України. Також запросили керівників гуманітарних хабів Донеччини з інших областей та молодіжних центрів області. Загалом, до роботи “круглого столу” доєдналось 80 учасників.

Організували “круглий стіл” Донецька обласна бібліотека для дітей, ГО “Донецьке обласне УБА” за підтримки  Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *