Нд. Чер 4th, 2023

Навчання у Центрах професійно-технічної освіти – це унікальна можливість безкоштовно отримати нову або суміжну професію, необхідні компетенції та навички, які стануть запорукою вдалого працевлаштування. Наразі центри профтехосвіти державної служби зайнятості пропонують навчання за широким переліком робітничих професій у різноманітних сферах економіки. Про це йдеться у повідомленні Донецької обласної служби зайнятості.

Головна ідея відеофлешмобу «Завдяки ЦПТО я…» – це поширення серед широкого загалу меседжу про переваги професійної підготовки в центрах професійно-технічної освіти. Він складається з коротких відео історій колишніх безробітних, які отримати нові знання та навички в центрах профтехосвіти державної служби зайнятості, оволоділи новою професію чи підвищили існуючий рівень кваліфікації та завдяки цьому реалізували свій потенціал та знайшли бажану роботу. А також відео інтерв’ю роботодавців, які за допомогою служби зайнятості отримали висококласних фахівців, підготовлених у ЦПТО.

Переглянути відеофлешмоб можна на офіційній сторінці Донецької обласної служби зайнятості у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/watch/?v=880154913271488

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *