Нд. Чер 4th, 2023

На Донеччині триває евакуація цивільних мешканців з районів активних бойових дій. Щодня російські війська обстрілюють населені пункти, здійснюючи мінометні, артилерійські та ракетні удари.

У Костянтинівці, яка дедалі частіше потерпає від ворожих атак, правоохоронці спільно з волонтерами благодійного фонду «ДІД» упродовж тижня забезпечили евакуацію 11 родин з Іванопілля, Плещіївки та Миколаївки. Загалом із прифронтових населених пунктів до безпечних районів вдалося доправити 44 людини.

Серед евакуйованих  – діти, літні та маломобільні громадяни. Найстаршій врятованій людині – 82 роки, наймолодшій всього дев’ять місяців.

Евакуйованих безкоштовно розмістили у шелтері. Відтак сім’ї нарешті зможуть почуватися у безпеці. За необхідності їх забезпечують гуманітарною, медичною та психологічною допомогою. Тут для дітей проводяться заняття, арт-терапія, майстер-класи тощо.

Також у шелтері є вольєри для домашніх тварин, тож взяти в евакуацію своїх улюбленців – не проблема.

Поліція Костянтинівки продовжує нести службу в прифронтових районах і допомагати людям.

З питань евакуації мешканці можуть звернутися до Костянтинівської міської військової адміністрації або до місцевого відділу поліції.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *