Нд. Чер 4th, 2023

У 2023 році прикордонник Василь закінчив навчання у Національній академії Державної прикордонної служби.

«Безпека державного кордону – це та спеціальність, яку я вибрав, коли вступав до Національної академії. Я мав бажання і мене цьому навчили, щоб захищати наші рідні кордони», – розповів Василь.

Для подальшої служби та захисту України обрав штурмову бригаду «Сталевий кордон».

«Мотивувало тим, що це є новітній підрозділ, який буде виконувати бойові завдання та здійснювати звільнення наших окупованих міст, нашої рідної Батьківщини», – поділився прикордонник.

А ще Василь розказав про головне бажання:

«Мрія тільки одна, щоб ми вийшли на свої державні кордони 1991 року, які у нас були і будувати в подальшому нашу сильну незалежну процвітаючу країну».

Нагадаємо,  Міністерство внутрішніх справ (МВС) продовжує набір військовослужбовців до “Гвардії наступу”.  У рамках проєкту створено вісім штурмових бригад.

Так, наприклад, як ми вже повідомляли, на Донеччині триває набір до штурмової бригади Нацполіції України «Лють».  Подати анкету можна онлайн на сайті https://storm.mvs.gov.ua/ або звернутися до ректрутингових центрів у Краматорську та Покровську. Більш детальну інформацію ви можете отримати подзвонивши на безкоштовну  «гарячу лінію»: 0 800 406 700. Об’єднана штурмова бригада НПУ «Лють» входить до складу «Гвардії наступу» МВС разом з бригадами Нацгвардії та Державної прикордонної служби.

За матеріалами Державної прикордонної служби України

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *