Нд. Чер 4th, 2023

Українська спортсменка Ганна Куркуріна – найсильніша жінка на планеті, її рекорд із жиму штанги досі не побитий. Відома спортсменка також є активною зоозахисницею й опікується безпритульними тваринами.

Нещодавно Ганна Куркуріна відвідала з доброчинною місією Новородівську громаду. Вона доправила у прифронтову громаду корми для для котів і собак, що через війну втратили своїх господарів. Привезену гуманітарну допомогу Ганна передала місцевій волонтерці, яка піклується безпритульними тваринами, для подальшого розподілу.

Ганна Куркуріна є абсолютною світовою чемпіонкою з пауерліфтингу, переможницею світових чемпіонатів 2008, 2010 та 2013-х років. Коли почалася війна, найсильніша жінка світу змінила своє спортивне життя – вона допомагає бездомним чотирилапим, розвозить корм та іншу допомогу в населені пункти Миколаївської, Херсонської, Донецької та інших областей. Ганну впізнають на кожному блокпосту, вона з усмішкою повідомляє військовим, що знову їде допомагати.

«Сьогодні всім важко, – зазначає Ганна. – Війна принесла суворі випробування всім жителям України. Водночас, не менш важко позначилась війна і на тваринах. Наш спільний обов’язок – виявити людяність і подбати про беззахисних живих істот».

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *