Нд. Бер 26th, 2023

На нараді Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук із регіональними координаторами були обговорені проблемні питання комунікації з цих питань. Йшлося про взаємодію координаторів із місцевими органами влади, органами Нацпололіції, військовими частинами та військкоматами.

Щоденно на «гарячу лінію» Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти надходять сотні дзвінків від людей, які втратили зв’язок зі своїми рідними. Для покращення зворотнього зв’язку з цими громадянами в області, як і в інших регіонах,  проводяться прийоми та діє телефон регіонального офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти у Донецькій області. Звернутися до регіональних координаторів можна через «гарячу лінію» Уповноваженого за телефоном: 0 800 339 247.

Звернутися до центрів можна і особисто. Тут відвідувачам надають відповідні роз’яснення, юридичні консультації та психологічну підтримку.

«Кожне звернення унікальне, кожна людина потребує особливого підходу. Регіональні координатори не тільки працюють на місцях, але й постійно зустрічаються з колегами, щоб обмінятися досвідом. За понад три місяці ми маємо відчутні результати, їх робота значно прискорює пошук людей!» – наголосив Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *