Чт. Чер 1st, 2023

Благодійна організація «Благодійний фонд «Ініціативне покоління» та волонтерка Ольга Клименко передали Центральній міській бібліотеці Селидівської громади літературу для дітей і дорослих.

Книжкова колекція поповнилася чудовими сучасними виданнями, серед яких казки, оповідання і романи від українських і світових авторів. Особливу увагу привертають книги про тяжке сьогодення нашої рідної України.

Серед таких видань – “Плахта” Ірини Говорухи. Це сповідь про побачене та пережите мешканцями Чернігова, Бучі, Гостомеля, Ірпеня, Бородянки, сіл Київської і Чернігівської областей. Збірка містить понад 250 оповідей про віру, мужність і відвагу.

До літературного зібрання увійшла й книга Марії Міняйло “24.02”. День, коли життя мільйонів людей змінилося назавжди, кожен запам’ятав по-своєму. Три повісті про різних людей, різні обставини та різні долі, об’єднані спільним горем, – війною.

“Наш захисник. Ми хочемо жити в мирі”. Це ілюстроване видання, присвячене захисникам української землі. Головні герої книги – славні сини своєї країни, міцні та незламні патріоти з синьо-жовтою бронею, які є непереможним щитом українського народу.

Нові літературні надходження займуть почесне місце в бібліотечних фондах громади, тому що видані у найтяжчі воєнні часи.

 

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *