Вт. Чер 6th, 2023

Понад 58 млн 500 тисяч гривень зібрали ініціатори проєкту «Міць. Українська кам’яна», який проводила платформа United24 спільно з ДП «Артемсіль» на дрони-камікадзе для ГУР. Тепер розвідка отримає понад 2200 безпілотників FPV.

«Це стало можливим завдяки кожному, хто придбав свою пачку солі з Бахмуту, а також – завдяки внескам донорів та бізнесу, який більше року безупинно підтримує армію. Ще понад 8 мільйонів гривень вдалося зібрати завдяки розіграшу п’ятьох пачок солі з автографом начальника ГУР Кирила Буданова», – про це повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров у Тelegram.

Нагадаємо, наприкінці лютого ДП «Артемсіль» запустило в продаж лімітовану серію солі із шахт Соледара. Раніше через російську агресію підприємство було змушене зупинити видобуток кам’яної солі. У торгівельних центрах країни з’явилися маленькі пачки «Міць. Українська кам’яна», з продажу яких 500 гривень з кожної пачки були направлені на дрони-камікадзе, щоб усі українські міста були звільнені якнайшвидше.

Організатори акції висловили вдячністть партнерам та кожному, хто долучився до збору. «Міцні, коли разом», – наголосили ініціатори проєкту «Міць. Українська кам’яна».

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *