Вт. Чер 6th, 2023

У селищі Велика Новосілка, що знаходиться на лінії фронту, живуть близько 300 мешканців, здебільшого похилого віку, тому дітей тут немає. Жителі перебувають під постійними обстрілами, але їх не залишають напризволяще. Евакуаційний екіпаж поліції «Білий Янгол» перебуває на зв’язку з мешканцями та постійно допомагає нужденним.

Правоохоронці доправляють жителям гуманітарні вантажі, надають допомогу хворим та евакуюють людей до лікарні, якщо це необхідно. Крім цього, вони об’їжджають територію обслуговування та документують воєнні злочини, скоєні окупантами.

Нещодавно під час чергового рятувального рейсу правоохоронці евакуювали 75-річну жінку, яка вже не могла витримувати обстріли. «Білі янголи» передали врятовану жінку її знайомому, який доправив її до сина у безпечне місце.

Також, після обстрілу окупантами села Новий Комар із РСЗВ «Град», правоохоронці евакуювали матір з малолітньою дитиною. Ворожі снаряди вибухнули на городі родини і завдали збитків їх будинку. Після жахливої ночі жінка із сином вирішили залишити свою рідну оселю. Зараз ця родина перебуває у більш безпечному регіоні країни.

У разі потреби в евакуації мешканці Великої Новосілки та сусідніх сіл можуть звернутися по допомогу на «гарячу лінію» евакуаційної групи “Білий Янгол” за телефоном: 066-56-11-102.

За матеріалами ГУ Національної поліції в Донецькій області

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *