Вт. Чер 6th, 2023

Студенти медичних факультетів Донецького національного медичного університету, який після повномасштабного вторгнення росії в України переїхав у Кропивницький, провели інформаційно-практичний захід з надання першої допомоги для переселенців із Маріуполя.

Під час заняття у центрі підтримки «ЯМаріуполь» майбутні медики навчали дорослих надавати першу медичну допомогу в екстрених ситуаціях, а дітей – правильній гігієні.

Студенти організували для слухачів дві секційних зали: для дорослих та для дітей. Дорослим студенти четвертого та шостого курсів пояснювали невідкладні стани, зокрема, серцево-легеневу реанімацію, кровотечі та переломи. Окрім того, усі присутні мали змогу відпрацювати нові навички на манекені, роблячи йому серцево-легеневу реанімацію.

Дітлахи дізналися від студентів про особливості їх особистої гігієни. Малюків вчили правильно чистити ротову порожнину, демонструючи методику за допомогою муляжу черепа. Також дітей навчили правильно підстригати нігті, щоб надалі уникнути багатьох неприємних наслідків неправильної гігієни.

Організаторами заходу стали активні студенти, заступник з виховної роботи декана медфаку №3 Анатолій Сустрєтов та центр підтримки переселенців «ЯМаріуполь» у Кропивницькому.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *