Сб. Чер 10th, 2023

Зараз у прифронтовому місті залишаються чотири дитини. Згідно з рішенням про примусову евакуацію неповнолітніх із особливо небезпечних населених пунктів Донецької області, їх планують вивезти до більш безпечних районів в обов’язковому порядку.

Є випадки, коли маленьких мешканців Авдіївки переховують батьки, що не хочуть виїжджати. Двох дітлахів – дворічного Єгора та його старшу сестру, поліцейські з екіпажу «Білий Янгол» вже розшукали. Зараз батькам малечі роз’яснюють про необхідність евакуюватися.

Окрім того, правоохоронці вивезли з міста подружжя та відвідали волонтерський пункт, в якому отримують підтримку та прихисток мешканці Авдіївки.

«Евакуація дитини з «гарячої точки» – це квест, який починається з пошуків. У практиці поліцейських Авдіївки був випадок, коли сім’я підмовила мешканців цілої вулиці надати  неправдиву інформацію – нібито вони разом з дитиною вже виїхали», – зазначили у Нацполіції Донеччини.

На подальшому етапі поліція вмовляє дорослих виїхати та пояснює, що ніхто не буде розлучати їх з малечею, адже евакуація дітей відбувається тільки разом з рідними або одним з них.

Завершується операція з порятунку вивезенням родини у безпечне місце та організацією допомоги для неї.

Начальник Авдіївської МВА Віталій Барабаш повідомив, що після загибелі 5-місячної дитини у прифронтовому місті залишалося вісім дітей. З того часу половину з них вдалося вивезти і залишилося чотири.

У Національній поліції інформують, що звернутися про евакуацію з Авдіївки можна до групи «Білий Янгол» за телефоном: 066-56-19-102, а також у волонтерський пункт міста.

Відео ГУ Нацполіції в Донецькій області

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *