Чт. Бер 28th, 2024

291 нагороду здобули спортсмени Донеччини на міжнародних змаганнях з початку 2023 року, із них 26 – минулого тижня. У річній скарбничці області – 123 золоті, 86 срібних,   82 бронзові медалі. повідомляє управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації. Олімпійці вибороли 78 нагород, неолімпійці – 186, спортсмени з видів спорту осіб з інвалідністю – 27.

Впродовж з 8 по 14 травня представники Донеччини вибороли 26 нагород на міжнародних змаганнях, з яких 10 золотих, 9 срібних та 7 бронзових. Визначні результати за кордоном наші атлети показали в низці видів спорту.

Бокс

Учениця 9 класу комунального закладу «Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки» Єлизавета Безверхня з Костянтинівки переможно виступила на міжнародному турнірі з боксу «Skorpion Cup», що пройшов з 12 по 14 травня в польському Щецині. У активі Єлизавети – «золото» серед юніорок у ваговій категорії 75 кг.

Веслування на байдарках і каное

На міжнародних юнацьких стартах з веслування, що відбулися в Польщі, 5 медалей здобули Владислав та Мирослав Кримські з Маріуполя. 13 травня в Познані на змаганнях «Regaty im. Wojciecha Skrzypczyńskiego» Мирослав виборов «бронзу» у байдарці-одиночці на дистанції 500 метрів (К-1 500 м). 14 травня в місті Курник на турнірі «Regaty o Puchar Politechniki Poznańskiej» Владислав Кримський став бронзовим призером на змаганнях К-1 1000 м, а Мирослав Кримський отримав три «срібла» – у дисциплінах К-1 500 м, К-1 200 м та К-2 1000 м.

Карате

Спортсмен із міста Краматорськ В’ячеслав Скрипка виборов срібну медаль у розділі «ката, кадети» (серед юнаків 12-13 років) на регіональному Кубку з карате «Krajský pohár Praha, Jzni a střední čechy», що 13 травня прийняла столиця Чехії Прага.

Комбат Дзю-Дзюцу

На чемпіонаті Європи з комбат Дзю-Дзюцу, що відбувся з 11 по 15 травня в місті Михайлівці (Словаччина), Донецьку область гідно представили 6 спортсменів із Покровська. У їх активі – 18 медалей: 8 золотих, 5 срібних і 5 бронзових. Серед юніорів Максим Карпенко у ваговій категорії до 65 кг здобув у трьох розділах два «золота» і «бронзу», Артем Шульга в категорії +80 кг – два «срібла» і «бронзу». Серед юнаків Єгор Атласов у категорії до 55 кг виборов два «золота» і «бронзу», Гліб Леус у категорії до 55 кг – два «золота» і «срібло», Федір Сизоненко в категорії до 40 кг – «золото» і два «срібла», Богдан Пахомов у категорії до 65 кг – «золото» і дві «бронзи».

Шашки

Представниця Краматорська Надія Чижевська стала переможницею в особистому заліку серед жінок на чемпіонаті Європи з англійських шашок «чекерс», що пройшов з 11 по 14 травня в італійському Мізано-Адріатіко.

За матеріалами Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації