Уряд Японії продовжить надавати допомогу постраждалим по всій лінії розмежування

Понад 4 млн доларів цьогоріч виділили міжнародні донори для допомоги потерпілим від конфлікту на сході України. Про це заявив Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шигекі Сумі після відвідин с.Курдюмівка, передає кореспондент телеканалу «Донеччина.ТV».

«Цього року через агентство ООН уряд Японії надасть близько 4 млн доларів для допомоги потерпілим, що знаходяться на лінії розмежування. Також ми надамо компанії «Вода Донбасу» машину, аби вони мали змогу більш безпечно проводити ремонти на аварійних локаціях. Важливо, щоб люди мали постійний доступ до води, не зважаючи на обстріли», – наголосив Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шигекі Сумі.

Цьогоріч міжнародні донори також планують допомагати у програмах розвитку.

«Ми раді, що навіть невеличка допомога змінює життя людей, і ми це побачили, коли відвідали селище Курдюмівка. Ми й надалі будемо підтримувати регіон, особливо у програмах розвитку та сприяти відновленню. Тут повноваження ми передамо владі», -розповів Голова Агентства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН) Пабло Матеу.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут