Шахтарі перекрили дорогу стратегічного значення у Селидовому

Гірники шахт «Україна» та «Курахівська» (ДП«Селидіввугілля») організували страйк через забогрованість у зарплатні, повідомив голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець на своїй сторінці у Фейсбук.

Понад 30 шахтарів організувалися й перекрили вулицю Московську у Селидовому, поблизу міської лікарні. Ця дорога йде на південь до Маріуполя та до Красногорівки і має стратегічне значення.

Міський голова Віктор Ремізов у коментарі кореспонденту “Донеччина.TV” зауважив, що гірники не працюють вже другий тиждень, а ситуація з заборгованістю не вирішується роками.

– Минулого тижня шахтарям пообіцяли, що зарплатня прийде на банківські картки вчора, 12 червня, після дванадцятої години ночі. Але цього вкотре не відбулося. Видобуток вугілля на всіх чотирьох шахтах припинено: гірники відмовляються працювати, а керівництво – у Києві, – повідомив міський голова Селидового.

Також Віктор Ремізов зазначив, що всі чотитри шахти знаходяться у державній власності, тобто відповідальність за них несе Міністерство енергетики та вугільної промисловості. Представники профспілок зверталися до міністра, неодноразово проводили мітинги, проте поки безрезультатно.

– Цей процес триває вже довго.  Але, на жаль, ні міністерство, ні міністр не реагують на цю ситуацію. І виплат поки ніхто не обіцяє.  – підсумовує Віктор Релізов.

Нагадаємо, що загальна заборгованість працівникам чотирьох шахт держоб’єднання «Селидіввугілля» складає майже 211 мільйонів гривень.

Каріна Ефремова 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут