ТОП-5 найпопулярніших спеціальностей та вишів серед вступників

Сьогодні, 19 липня, – “екватор” вступної кампанії-2018. Попереду ще тиждень, але вже зараз Міністерство освіти і науки України робить висновки щодо тенденцій вступної кампанії цього року. 

Право, філологія, середня освіта, менеджмент та медицина – наразі саме на ці спеціальності вступники подали найбільше заяв. Про це розповів заступник Міністра освіти і науки Юрій Рашкевич.

Серед університетів найпопулярнішими у вступників зараз є КНУ ім. Шевченка, ЛНУ ім.Франка, КПІ ім.Сікорського, Львівська політехніка та ХНУ ім.Каразіна.

Загалом на ранок 19 липня вступники подали до вишів майже мільйон заяв. З них  близько 600 тисяч заяв подані в електронному вигляді.

– Середня кількість заяв, яку на сьогодні подали вступники – чотири. Згідно з умовами прийому, кожен вступник може подати на бюджет до семи заяв. Тобто скоріше за все більшість вступників чекають останніх днів вступної кампанії, щоб залежно від ситуації, рейтингових списків подати заяви, що залишилися. У підсумку тільки на бакалавра ми очікуємо близько мільйона заяв, – відзначив Юрій Рашкевич.

Нагадаємо, що прийом заяв триватиме до шостої години вечора 26 липня, а вже першого серпня будуть оприлюднені рейтингові списки вступників.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут