Ми обрали декілька заходів в різних куточках області, де можна не просто розслабитись, а й розширити коло своїх інтересів.  

  1. CITY. Фестиваль твоего города – 21-22 липня, сквер Профспілок (Краматорськ)

Дводенний фестиваль для містян, де можна поїсти смаколиків від місцевих виробників, пограти у активні ігри, потанцювати під легкі ритми, а ще провести час із користю – відвідати майстер-класи зі створення бізнесу, організації фестивалів та саморозвитку.
Вартість: безкоштовно
Початок: 15:00

 

2Мандри, доступні кожному: Як і Чому подорожувати бюджетно – 21 липня, вільний простір DRUZI (Костянтинівка)

Мандрівник поділиться досвідом і лайфхаками, які будуть у нагоді тим, хто мріє подорожувати. Бюджетні маршрути, конкретні адреси, корисні контакти – все дізнаєтесь під час зустрічі.
Вартість: безкоштовно
Початок: 16:00

 

3. Виставка фотографій “Бразерленд: війна в Україні” – 21-22 липня, платформа ТЮ (Маріуполь)

Інтерактивна виставка фотографа, який з 2014 року досліджує війну на сході України і працює по обидві сторони лінії розмежування. Фото Brendan Hoffman публікувались в The New York Times, Getty Images, The Washington Post, Newsweek. Окрім огляду експозиції можна потестити VR-окуляри.
Вартість: безкоштовно
Початок: з 16:00 до 20:00

4. Кінопоказ на підтримку Олега Сенцова – 22 липня, Кіносхідці (Костянтинівка)

Показуватимуть “Процес” – міжнародно-спродюсований документальний фільм про обставини справи Олега Сенцова, який був затриманий російськими спецслужбами в Криму та незаконно засуджений до 20 років ув`язнення в Росії. Під час заходу можна буде передати гроші на допомогу Олегу Сенцову та його родині.
Вартість: безкоштовно
Початок: 20:30

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут