У Маріуполі посилять охорону залізничного вокзалу і морського порту

У зв’язку з введенням воєнного стану в 10 областях України, в країні вводяться додаткові заходи щодо забезпечення охорони і оборони об’єктів інфраструктури.

Про це сьогодні повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

«Я даю окреме доручення посилити охорону та оборону вокзалів, залізничних станцій, аеропортів, портів та інших об’єктів інфраструктури. Також ми вводимо особливий режим роботи залізничного транспорту. Він передбачає забезпечення пропускної здатності залізничної мережі і відповідного рухомого складу для потреб оборони в основних напрямках, визначених Генеральним штабом Збройних сил України. Також пріоритетність при призначенні поїздів буде визначатися необхідністю здійснення перевезень в умовах воєнного періоду, за рішеннями військового командування », – заявив Володимир Омелян.

Він також зазначив, що співробітники сфери транспорту будуть за прикладом Швейцарії брати активну участь в територіальній обороні.

«Ми працюємо в штатному режимі. Ніякої паніки немає. Всі дії зважені і скоординовані. Готовність до захисту об’єктів інфраструктури і оборони держави висока. У ситуації, що склалася для нас немає нічого нового – кожне друге покоління українців захищає свою землю від північних сусідів. Тому спокійно працюємо, але перебуваючи в найвищого ступеня готовності. У кожного напоготові має бути «тривожний рюкзак» з триденним запасом всього необхідного і чітке розуміння його дій в разі атаки ворога », – зазначив міністр інфраструктури.

Нагадаємо, 26 листопада, на позачерговому засіданні Верховна Рада затвердила Указ Президента про введення воєнного стану.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут