Вт. Бер 21st, 2023

Зима поступово продовжує наступати. На деяких водоймах Донецької області вже сформувався перший льодяний покров. Любителі зимової рибалки не втрачають шанс одразу ж насолодитися своїм хобі. Однак вони забувають, що подібні  розваги можуть коштувати їм життя.

Як повідомляє ГУ ДСНС України у Донецькій області 26 листопада рятувальники 9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели рейд на місцевій водоймі у м. Покровськ.

Рятувальники поспілкувалися із першими зимовими рибалками розповіли їм, що під час риболовлі треба оминати вмерзлі кущі, траву, дерев‘яні чи інші предмети, оскільки біля них крига тонша. Також, потрібно обходити ділянки льоду, засипані снігом, а також ті, де крига мутна. Категорично заборонено виходити на лід, якщо температура повітря стрімко підвищується, а також вживати спиртні напої під час риболовлі, оскільки у випадку виникнення надзвичайної  події  реакція притупиться, а це може коштувати життя!

Фахівці Служби порятунку закликають всіх громадян не наражати своє життя на небезпеку та не виходити на перший лід. Кожному співрозмовнику рятувальники вручили інформаційні пам`ятки з правилами поведінки на льоду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *