Порошенко назвав число вбитих на Донбасі

На Донбасі вбиті понад 10 тисяч чоловік, поранення отримали більше 23 тисяч чоловік, – повідомив президент України.

З початку збройної агресії Російської Федерації проти України, за даними ООН 10 тисяч людей вбито, понад 23 тисячі зазнали поранення. Саме Росія несе повну відповідальність за порушення прав людини на окупованих територіях. Про це зазначено в абсолютній більшості міжнародних документів, які ухвалені авторитетними міжнародними організаціями, зокрема, такими як Організація Об’єднаних Націй, Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), Парламентська Асамблея Ради Європи та численні інші організації.

“Численні випадки умисних вбивств, позасудових страт, викрадення і кидання людей в підвали, тортури, грабежі та інші злочини, зафіксовані різними об’єктивними міжнародними організаціями та в звітах представлені всьому світу”, – зазначив глава держави у своєму виступі на Форумі «70 років Загальній декларації прав людини: порядок денний для України».

Для захисту суверенітету, територіальної цілісності і незалежності держави Президент своїм Указом впровадив воєнний стан в 10 областях України, які межують, які є прикордонними з Російською Федерацією, а також ті, які розташовані на узбережжі Чорного і Азовського морів, запровадив воєнний стан на 30 днів.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут