Пропуск суден в Маріуполь і Бердянськ відновили

Пропуск суден через Керч-Єнікальський канал відновився на вихідних (1-2 грудня). Як в маріупольський, так і бердянський порти під навантаження зайшли по одному судну, які простояли в каналі кілька тижнів.

Про це стало відомо на прес-конференції, яку ДП АМПУ організував в Бердянському порту. В Бердянськ після Маріуполя прибув в. о. начальника ДП АМПУ Райвис Вецкаганс, щоб поспілкуватися з українськими журналістами.

Глава ДП АМПУ повідомив, що на пропуск суден через Керченську протоку вплинули переговори, які на минулому тижні пройшли на світовому рівні. В тому числі, переговори вели керівники АМПУ і азовських портів. Цілий тиждень в Києві перебував директор Маріупольського ММТП Олександр Олійник.

Вплинути на ситуацію Олійник просив посла США в Україні. Поки йшли переговори, в Маріуполі утворився інформаційний вакуум, який відчули іноземні ЗМІ. Вони не могли отримати жодного офіційного коментаря. З сьогоднішнього дня, як зазначив Вецкаганс, інформація надаватиметься оперативно.

13 суден, що йдуть в Маріупольський порт, очікують проходу в порту Керч, а одне знаходиться в каналі. Маріупольський порт працює в штатному режимі.

На минулому тижні була посилена охорона залізничного вокзалу і морського порту у Маріуполі.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут