Школи Краматорська закриють на карантин

Навчальні та позашкільні заклади Краматорська з 5 по 11 грудня закриють на карантин. Таке розпорядження сьогодні підписав секретар Краматорської міської ради Денис Ошурко у зв’язку із збільшенням випадків захворюваності серед дітей шкільного віку, повідомляють у прес-службі Краматорської міськради.

За інформацією відділу охорони здоров’я, перевищення епідпорогу на 3 грудня серед школярів Краматорська склало більш ніж 67 %,  що є приводом для введення обмежувальних заходів.

–  З 5 по 11 грудня включно у загальноосвітніх навчальних та позашкільних закладах міста навчальний процес буде призупинено. Рішення одностайно було прийняте на засіданні оперативного штабу з координаційної діяльності по запобіганню поширення захворюваності серед дітей шкільного віку на грип та ГРВІ, згідно до Наказа № 732 Міністерства охорони здоров’я України. На період епідемії до стабілізації та покращення ситуації у місті діятиме комплексний план заходів профілактики гострих респіраторно-вірусних інфекцій, –  йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що загалом у Донецькій області захворюваність школярів на грип і ГРВІ майже на 90% перевищує епідпоріг.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут