За рік в Маріуполі відремонтовано понад 12 кілометрів доріг, заасфальтовано 65 дворів ОСББ

0
138

За даними директора комунального підприємства «Маріупольавтодор» Дмитра Чучмая, у 2018 році поточним ремонтом охоплено 8,4 кілометрів доріг, а з залученням підрядника капітально відремонтовано 4,1 кілометрів доріг.

Не залишили без уваги двори ОСББ. У 2018 року повністю заасфальтовано 65 дворів. Також підприємство було задіяно в роботах з благоустрою під’їздів до значимих для Маріуполя об’єктів. Нанесено близько 60 тисяч квадратних метрів дорожньої розмітки. Проведено очищення зливових каналізацій відкритого і закритого типу. Крім того, встановлено 18 зупиночних павільйонів нового архітектурного типу. Придбано необхідну техніка для роботи в зимовий період.

Зараз «автодорівці» залучаються до робіт в зимовий період, під час яких використовують придбану в 2018 році необхідну техніку.

Дмитро Чучмай зазначив, що в планах на 2019 рік продовжиться капітальний ремонт проспекту Миру. Оновленням проїжджих і внутрішньодворових доріг будуть охоплені всі райони Маріуполя. Особливу увагу буде приділено відновленню розритих ділянок після проведення ремонту комунальними підприємствами міста.

Нагадаємо, що через введення воєнного стану у Маріуполі посилять охорону залізничного вокзалу і морського порту.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут