Путін слабкіший, ніж хоче здаватися, – Порошенко

Президент Петро Порошенко у своїй статті для The New York Times наголосив, що мета Росії очевидна: вона хоче повернутися до тієї епохи, коли майно та земля вилучалися силою. 

“Починається цей шлях з України і продовжується на захід, наскільки світ дозволить. Демократичні країни повинні зробити вибір: виступати за те, що є правильним, або продовжувати умиротворення президента Володимира Путіна. Якщо історія навчила нас чому-небудь, так це тому, що умиротворення має смертельні наслідки”, – написав він.

«Незважаючи на кремлівську пропаганду, Путін слабкіший, ніж він хоче здаватися Заходу. Захід може – за рахунок підвищення вартості агресії – змусити його послухатись. Скільки ще треба ворожості, щоб Захід використав тверду валюту, якою торгує Кремль – силу? Росія використала хімічну зброю в Британії; здійснювала кібератаки на Заході; обстрілювала мирних жителів в Сирії та розв’язала війну на східній Україні. Чи вже не час діяти?», – наголосив Президент.

Петро Порошенко оголосив, що Об’єднавчий собор українських православних церков відбудеться 15 грудня у Святій Софії у столиці. Також Президент назвав число вбитих на Донбасі внаслідок збройної агресії РФ.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут