На Донеччині відбувся офіцерський бал

8 грудня на Донеччині з нагоди Дня Збройних сил України вже вдруге відбувся офіцерський бал. Свято, яке відбулось у Добропіллі, зібрало на паркеті бойових офіцерів, прикордонників, представників обласної та міської влади.  

Урочистим привітанням відкрили захід Командувач об’єднаних сил Сергій Наєв та заступник голови Донецької ОДА Ігор Стокоз.

Також з нагоди свята військовослужбовці Збройних сил України, Служби безпеки та Державної прикордонної служби отримали подяки, грамоти та цінні подарунки від Донецької ОДА та Командування операції об’єднаних сил.

В ході заходу відбувся благодійний аукціон, на якому були представлені творчі доробки талановитих дітей Донеччини. Кошти, зібрані на аукціоні, будуть направлені на придбання медичного обладнання для військового шпиталю у м. Часів Яр.

Нагадаємо, що для учасників АТО буде створений кризовий центр реабілітації у Слов’янську. 6 грудня Олександр Куць привітав військовослужбовців з Днем Збройних Сил України. У Донецькій області визначають кількість землі, яку можна виділити учасникам АТО та ООС.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут