На Донеччині пройшов відкритий Кубок Донецької області «Срібний карабін»

З 30 листопада по 2 грудня 2018 року у спортивній залі Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорська» відбувся Відкритий Кубок Донецької області серед учнівської молоді з пішохідного туризму у закритих приміщеннях «Срібний карабін», присвячений Дню Гідності та Свободи.

На змагання, які проводив Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді, прибуло 94 юних спортсмена з міст Добропілля, Дружківка, Краматорськ, Лиман, Покровськ, Торецьк та
с. Лозове Лиманського району. У Кубку також взяла участь командна Центру туризму з міста Запоріжжя.

До програми Кубку увійшли змагання у двох вікових групах на дистанціях: «Смуга перешкод» (особисто-командні змагання, дистанції І та ІІ класу»; «Смуга перешкод» (командна естафета, дистанція І класу); «Смуга перешкод» (командні змагання зв’язок, дистанція ІІ класу).

Переможцями у особистому та командному заліках стали юні спортсмени з міст Добропілля, Дружківка, Лиман, Покровськ, Торецьк та Запоріжжя. Усі вони були нагороджені грамоти, медалями та кубками.

Департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації нещодавно назвав імена кращих спортсменів та тренерів минулого місяця.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут