У Краматорську продовжили карантин

11 грудня, у міській раді відбулося засідання оперативного штабу з координації діяльності по запобіганню поширення серед населення міста захворювання на грип під головуванням заступника міського голови Юрія Люльки.

До складу штабу увійшли представники міського відділу охорони здоров̓я, Краматорської МФ ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України», терапевти, інфекціоністи, епідеміологи, педіатри та освітяни.

Як ми повідомляли раніше, школи Краматорська вже закривали на карантин – з 5 по 11 грудня.

За інформацією, яку надали медичні працівники, у місті продовжує спостерігатися швидка динаміка розповсюдження захворюваності серед школярів. Збільшилась кількість випадків захворюваності серед населення міста й в цілому.

Враховуючи рекомендації Краматорської міської філії ДУ “Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров̓я України” та лікарів-інфекціоністів, було прийняте спільне з освітянами рішення про подовження карантинних заходів для учнів загально-освітніх шкіл Краматорська до 17 грудня (включно).

Також у місті призупинено проведення культурно-масових заходів в закладах культури, що підпорядковуються управлінню з гуманітарних питань Краматорської міської ради. Призупиняються заняття й в естетичних та спортивних школах.

Звертаємо увагу краматорчан на те, що, зокрема, для стаціонарного лікування дітей, хворих на грип та ГРВІ, наразі у КМУ “ДТМО” наявні усі необхідні медичні препарати. Так само на даний час медичне територіальне об̓єднання забезпечене швидкими тестами для діагностики грипу.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут