У Маріуполі на потреби ОСББ виділять понад 79 мільйонів гривень

Про це розповів перший заступник міського голови Михайло Когут під час презентації проекту бюджету Маріуполя на 2019 рік. Всього планують витратити на модернізацію сфери житлово-комунального господарства і роботу комунальних підприємств 242,2 млн гривень.

Із загальної суми 228,9 млн гривень – місцевий бюджет, а 13,3 млн – кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Михайло Когут зазначив, що основні напрями модернізації – підтримка ОСББ, розвиток житлового фонду та вирішення проблем з водопостачанням. Також планують підвищити ефективність системи теплопостачання.

“Підтримка ОСББ один з головних пріоритетів. Інвестиції в розвиток 79,4 млн грн. Понад 55 млн грн направимо на ремонт покрівель будинків ОСББ. Ще 21 млн грн піде на капітальний ремонт інженерних мереж і 2 млн грн на ремонт електричних мереж в шести будинках ОСББ”, – розповів перший заступник.

Що стосується модернізації житлового фонду, то в 2019 році запланований капітальний ремонт п’яти будинків. Ремонтуватимуть ліфти і балкони, а також покрівлі і фасади. Інвестиції в житловий фонд го – 68,9 млн гривень.

Важливим напрямком є ​​водопостачання. Так, в планах реконструювати водогін по вул. Шота Руставелі, каналізаційний колектор в Приморському районі і систему водопостачання з установкою насосної станції по вул. Гранітна.

На розвиток комунальних підприємств заплановано 18,2 млн гривень. Зокрема, на реконструкцію мереж зовнішнього освітлення, придбання спецтехніки, огорожі міських кладовищ та реконструкцію адміністративно-виробничої бази МКП «Щасливі тварини».

Михайло Когут також доповів про модернізацію теплопостачання. На ці цілі виділять 26,3 млн гривень. Гроші підуть на реконструкції водогрійних котлів по вул. Газова і Таганргоская, котелень по вул. Іртишських і Радіна.

Міський голова Вадим Бойченко підкреслив важливість підтримки ОСББ, реалізації проекту Затишний двір і ремонтів конструктивів.

“Люди взяли на себе відповідальність за зміст своїх будинків. Чи не бояться приймати рішення. Підтримка ОСББ – це наша солідарність перед відповідальними людьми. Зараз в Маріуполі зареєстровано близько 700 ОСББ”, – підсумував міський голова Вадим Бойченко.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут